none

"Jeszcze Raz"

Najnowsze rozwiązania w telewizji Multiplay sprawiają, że nie jesteś już skazany na sztywne godziny oglądania programów, zgodnie z harmonogramem poszczególnych kanałów. Usługa "Jeszcze Raz" daje możliwość pauzowania danego programu w dowolnym momencie jego emisji lub jego przewijanie, jeśli przykładowo konkretny fragment chciałbyś zobaczyć ponownie. Dodatkowo, usługa umożliwia zaplanowanie nagrania konkretnego filmu lub programu, który następnie możesz obejrzeć w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Dzięki głównej funkcji "Jeszcze Raz", masz pełny dostęp do całej ramówki najpopularniejszych kanałów nawet na tydzień wstecz. Będziesz zatem mógł przykładowo w piątek wieczorem obejrzeć program, którego emisja miała miejsce w poniedziałek, czy nawet sobotę poprzedniego tygodnia. Decydując się na tę usługę, w zależności od modelu urządzenia, przechowywana dla Ciebie może być pełna ramówka nawet 40 wybranych kanałów.

Dzięki usłudze otrzymujesz pełną kontrolę nad programem telewizyjnym.
"Jeszcze Raz" M w cenie 10,00 zł. daje możliwość zapisu 10 nagrań, które będą przechowywane maksymalnie przez 1 miesiąc oraz tygodniowy dostęp do pełnej ramówki nawet 10 kanałów.
"Jeszcze Raz" L w cenie 15,00 zł. daje możliwość zapisu 40 nagrań, które będą przechowywane maksymalnie przez 3 miesiące oraz tygodniowy dostęp do pełnej ramówki nawet 40 kanałów.

"Jeszcze Raz" M - 10,00 zł/miesiąc"Jeszcze Raz" L - 15,00 zł/miesiąc