Kronospan

Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Firma obecna jest w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 7 w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu i Pustkowie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w procesie produkcyjnym Kronospan oferuje klientom szeroką i atrakcyjną ofertę wzorniczą, połączoną z najwyższą jakością wyborów. Ważnym elementem strategii rozwoju Kronospan jest dbałość o środowisko naturalne poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz efektywne zużycie surowców.

Partner:

Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.

Autoryzowana stacja obsługi samochodów FIAT ALFA ROMEO JEEP, Ubezpieczenia, finansowanie, Stacja Kontroli Pojazdów, części i akcesoria.
Auto Tim Janeczko Sp. z o.o., Ul. Oleska 152, 45-239 Opole, tel.:77 400 88 64

Pałac Izbicko

Miejsce do którego zapragniesz powrócić.47-180 Izbicko, ul. Stawowa 3

Fundacja Biegamy z Sercem

Fundacja została powołana do życia w czerwcu 2013 roku - jako organizacja NON-PROFIT. Ich motto, to Biegamy z Sercem! Biegamy dla innych!
Pracują wyłącznie CHARYTATYWNIE na rzecz ciężko chorych dzieci, niepełnosprawnej młodzieży, podopiecznych Domów Dziecka i WOŚP.
Od 5.10.2013r. zorganizowali 31 akcji sportowo - charytatywnych!

Bank Spółdzielczy w Leśnicy

Nasz Bank wraz z bankiem Zrzeszającym BPS S.A. oraz 365 bankami spółdzielczymi tworzy największe zrzeszenie bankowości spółdzielczej w Polsce – liczącą się na rynku grupę bankową.

Restauracja Fuhlwypas

Specjalizujemy się w smacznej kuchni domowej, która jest magnesem przyciągającym wielbicieli dobrego jedzenia z całego regionu. Od lat budujemy renomę opartą na składnikach najwyższej jakości i profesjonalnemu podejściu do naszych Gości. To właśnie ich zadowolenie jest największą wartością, do której przykładamy szczególną uwagę. Starannie wybrane potrawy z menu, są kulinarną wizytówką, która reprezentuje nas lepiej niż jakakolwiek reklama.

Restauracja Del Villaggio

Bogactwo smaków, naturalność, prostota, świeżość i oryginalność kompozycji, to wszystko tworzy poezję kuchni włoskiej. Pełni uznania dla jej walorów- specjalnie dla naszych gości- stworzyliśmy Del Villaggio.
Zapraszamy do rozkoszowania się naszym jedzeniem oraz biesiadowania we włoskim stylu – z kieliszkiem wybornego wina oraz z niespotykaną radością ucztowania w klimacie toskańskiej tawerny.

M.C.J. Golec

Firma M.C.J. Golec zajmuje się wyrobem artykułów mięsno-wędliniarskich. Wyroby te od lat goszczą na stołach zarówno mieszkańców Boryczy (gdzie znajduje się masarnia), jak również mieszkańców całej Opolszczyzny. Niepowtarzalny, tradycyjny smak artykułów mięsno-wędliniarskich sprawia, że M.C.J. Golec cieszy się wyjątkową renomą wśród lokalnej społeczności.

EWPOL GROUP

EWPOL GROUP jest prężnie rozwijającą się, nowoczesną i niezależną firmą handlowo transportową. Specializujemy się w handlu wyrobami węglowymi (węgla kamiennego, brunatnego,koksu, biomasy). Po czasie poszerzyliśmy swoją działalność o transport, pakowanie i magazyn

PPHU „Piekarnia Grabowski” Edyta Grabowska

Piekarnia Grabowski w Otnicach to przede wszystkim jakość produkowanych chlebów razowych czy ciast kruchych. Posiadany przez nas certyfikat HACCP tylko to potwierdza. Dotychczas kilkukrotnie byliśmy wyróżniani za nasze wyroby cukiernicze. Były wśród nich także nagrody przyznawane przez klientów, co jest dla nas dodatkową nobilitacją.

KMR PALIWA S.C.

Głównym profilem działalności Firmy jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa paliw płynnych. W dbałości o zadowolenie klientów, produkty oraz świadczone usługi cechują się najwyższą jakością. Produkty paliwowe oferowane przez KMR PALIWA S.C. spełniają wszystkie normy europejskie i polskie potwierdzone marką PKN ORLEN.
Ich strona: http://www.kmrpaliwa.pl/

Patronat medialny:

Strzelec Opolski

Strzelec Opolski - tygodnik regionalny ukazujący się od 1998 roku na terenie powiatu strzeleckiego. Gazeta od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników, którzy na jej łamach szukają informacji dotyczących swoich miejscowości, relacji z imprez, ciekawostek historycznych, etc. Dziennikarze pisma co tydzień próbują też rozwiązywać trudne sprawy, a ich interwencje często kończą się pomyślnie. Strzelec Opolski patronuje wielu imprezom o charakterze lokalnym, wspiera też inicjatywy charytatywne. Wydawcą tygodnika jest Karol Cebula, biznesmen filantrop i mecenas kultury.